Materiālu sagatavošana

Māju ražošanā izmantojam augstākās kvalitātes materiālus no sertificētiem piegādātājiem, kuru produkti atbilst visām ES prasībām un ir CE marķēti.

Ēku konstrukcijās izmantotie kokmateriāli ir marķēti ar „FSC” – saudzīgas mežsaimniecības zīmi.

 

 

 


Karkasu veidošana

Ražošanā vadāmies pēc vācu  tehnoloģijām un ievērojam precizitāti. Izmantojamās iekārtas nodrošina kvalitatīvu darbu un efektivitāti, katrs panelī izmantotais elements simtprocentīgi atbilst nepieciešamajam izmēram. Tiek izmantota 3-kārtīga kvalitātes kontrole.

Pēc elementu sagatavošanas, tiek veidots paneļa karkass, izmantojot konstruktīvos rasējumus un sagatavotos elementus. Šis process tiek veikts ar īpašu precizitāti.

 

 

 

Siltināšana un iekšējo slāņu veidošana

Sagatavotie paneļi tiek aizpildīti ar siltumizolāciju, instalāciju un nepieciešamajiem iekšējiem slāņiem.


  

  

Transportēšana

Pēc paneļu saražošanas, tos iekrauj transporta automašīnās tā, lai būtu maksimāli aizņemts viss potenciāli izmantojamais tilpums. Mūsu loģistikas un ražošanas speciālisti ir izstrādājuši speciālu iekraušana shēmu, pēc kuras (kuras secībā) tiek iekrauti paneļi, tā lai izkraušanas process aizņemtu mazāk laika un būtu iespējams paneļu montāžu objektā nodrošināt pa tiešo no mašīnas.

 

  

  

Montāža objektā

Kad paneļi ir nogādāti objektā, kur jau ir izveidoti pamati, tie tiek izkrauti no automašīnas un sākas mājas montāžas process. Šis process ir līdzīgs „Lego” klucīšu likšanai. Vienas ģimenes mājas montāžas laiks ir vidēji 1-3 dienas, tas ir atkarīgs no mājas apdzīvojamās platības un konstrukcijas sarežģītības pakāpes.

 

  

Būvniecība

Sākas projekta ilglaicīgākā daļa – iekšējā, ārējā apdare, komunikāciju un apkures izbūve.

 

 

 

 

info@hus.lv     +371 26454545